29 квітня 2024 року на кафедрі обліку та консалтингу відбувся фаховий семінар, на якому розглянуто результати дисертаційного дослідження на тему: «Облік і контроль операцій трансфертного ціноутворення на засадах податкового комплаєнсу» аспіранта Муравського Олександра Юрійовича (на здобуття наукового ступеня доктора філософії у галузі знань «Управління та адміністрування» зі спеціальності «Облік і оподаткування»).

Семінар проходив в режимі он-лайн за допомогою сервісу «Zoom», в ньому взяли участь провідні науковці факультету податкової справи, обліку та аудиту Державного податкового університету.

В ході семінару було обговорено основні положення дисертації, актуальність теми, наукову новизну та практичне значення роботи Муравського Олександра Юрійовича на тему: «Облік і контроль операцій трансфертного ціноутворення на засадах податкового комплаєнсу».

Здобувачу були поставлені запитання, на які він надав обґрунтовані відповіді та пояснення.

Завершилося обговорення виступом наукового керівника, Краєвського Володимира Миколайовича, д.е.н., професора, про виконання освітньо-наукової програми та індивідуального плану досліджень, а також надана оцінка виконання дисертаційної роботи здобувачем.

З характеристикою роботи також виступили рецензенти: Скорик Марина Олегівна, к.е.н., доцент та Параниця Надія Володимирівна, к.е.н., доцент, які дали об’єктивну оцінку проведеному дисертаційному дослідженню.

Фаховий семінар завершився голосуванням та ухваленням рішення: дисертація здобувача ступеня доктора філософії Муравського Олександра Юрійовича на тему: «Облік і контроль операцій трансфертного ціноутворення на засадах податкового комплаєнсу» є завершеною науковою працею, у якій вирішено конкретні наукові завдання та може бути рекомендована для подання до розгляду та захисту у спеціалізованій вченій раді на здобуття ступеня доктора філософії у галузі знань «Управління та адміністрування» зі спеціальності «Облік і оподаткування».

Рішення прийнято одноголосно.

Колектив кафедри обліку та консалтингу щиро вітає Олександра Юрійовича Муравського з успішною презентацією результатів дисертаційного дослідження та бажає подальших успіхів!