22 квітня 2024 року, кафедра обліку та консалтингу провела в рамках засідання студентського наукового клубу «ДЕБЕТ-КРЕДИТ» День гостинності на тему: «ПРОФЕСІЙНА ЕТИКА В РЕГУЛЮВАННІ БУХГАЛТЕРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ».

Гості кафедри, які потенційно можуть стати абітурієнтами, змогли познайомитися не тільки з роботою кафедри і її викладачами та особливостями спеціальності «Облік і оподаткування», але і з науковою складовою роботи студентів у межах навчального процесу.

Завідувачка кафедри, кандидат економічних наук, доцент, Олена Пилипівна Колісник акцентувала увагу на важливості бухгалтерської професії та її цінності у процесі прийняття управлінських рішень.

Важливою складовою нинішнього Дня гостинності стали наукові доповіді студентів – членів наукового клубу «ДЕБЕТ-КРЕДИТ». Значна увага у доповідях була присвячена звітності господарюючих суб'єктів (Вікторія Скорик), оподаткуванню та змінам законодавства в умовах воєнного стану (Катерина Лінива), проблеми оцінки дебіторської заборгованості (Софія Коваль, Софія Гуренко), важливості професійного судження у прийнятті управлінських рішень (Вікторія Маценко), автоматизації облікового процесу (Вікторія Урниш).

Занько Борис Михайлович, к.е.н., доцент, доцент кафедри обліку та консалтингу, у своїй доповіді акцентував увагу особливостях податкового законодавства.

Кафедра обліку та консалтингу щиро вдячна своїм викладачам за самовіддану працю, за щиру гостинність і відкритість у передачі своїх знань і досвіду майбутнім фахівцям. Окрема подяка усім гостям, які завітали на нашу зустріч!