19.05.2023р. кафедрою обліку та консалтингу був проведений День гостинності. Модератором заходу виступила Колісник Олена Пилипівна, к.е.н., доцент, завідувач кафедри обліку та консалтингу.

З правилами вступу до ЗВО у 2023 році майбутніх абітурієнтів ознайомила завідувач відділу профорієнтації, кар'єрного розвитку та доуніверситетської підготовки - Тарнавська Валентина Валентинівна.  А доцент кафедри обліку та консалтингу Занько Борис Михайлович, відповідно до плану діяльності профорієнтаційної школи «Юного обліковця, аналітика та аудитора», у рамках Дня гостинності кафедри провів лекцію на тему: «Фінансова грамотність і податки: це повинен знати кожен!»

На лекцію завітало близько 20 слухачів з різних куточків країни, які дізнались багато корисної інформації про податки та особливості їх сплати. Майбутнім абітурієнтам також було надано важливу інформацію про можливості реалізації своєї особистої траєкторії професійного розвитку разом зі стратегічними партнерами кафедри – Федерацією професійних бухгалтерів і аудиторів України та глобальною професійною організацією управлінських бухгалтерів СІМА.