27-30 вересня 2018 року у Славутичі відбулася двадцять п’ята, ювілейна, «Золота осінь Славутича» – міжнародний фестиваль дитячої журналістики, демократії та творчості. Сотні невгамовних, говірких, усміхнених представників 6 країн, 27 міст і містечок (53 команди учасників), 100 фестивальних гостей стали учасниками цього заходу. У міжнародному фестивалі також взяли участь студенти УДФСУ спеціальності «Журналістика».

Юнкори змагалися у декількох номінаціях: «Друковані ЗМІ», «Фото», «Відео», «Вокальне мистецтво», «Хореографічне мистецтво», «Дитяча демократія».

Гран-прі у номінації «Друковані ЗМІ» у запеклій боротьбі виборола команда Університету державної фіскальної служби України, представниками якої були Аліна Павловська, Марина Фурукіна (керівник команди – Ольга Кацан). У газеті «Ірпінь Time» (домашнє завдання для учасників) і в конкурсній газеті, яку створили дівчата під час фестивалю, чимало матеріалів присвячено Ірпеню як перспективному місту, що стрімко розвивається, у якому створені умови для розвитку й самореалізації молоді. Сама назва газети – це гордість за рідне місто та найкращий навчальний заклад – Університет державної фіскальної служби України.

Члени нашої команди отримали дипломи, путівки до Міжнародного дитячого центру «Артек» та грошову премію.