“Щоденник війни: історії стійкості та відваги” ‒ Світ має знати правду про війну в Україні!

Здобувачі журналістики стали учасниками відкриття фотовиставки к.е.н., доц. кафедри мовної підготовки та соціальних комунікацій Державний податковий університет Володимира Вікторовича Брадова.

Організатори відтворили тематичні інсталяції, які формували у присутніх атмосферу страху, невизначеності, але стійкості і надії за яку трималися співробітники університету та ірпінчани, які залишалися в університеті в найтяжчі часи. Присутні могли побачити куточок дитини, яка перебувала в укритті університету в момент активних бойових дій в місті ‒ тепер документальне свідчення побуту у найважчий час.

На представлених світлинах наслідки ворожих обстрілів: понівечена будівля університету, життя людей, котрі отримали прихисток у його сховищах. Із особистих записів презентанта учасники дізнавалися про описи тих жахливих подій, які вирували навколо, та в серцях тих, хто за цей час ставав рідними один одному.

Запрошуємо відвідати виставку та на власні очі вкотре пересвідчитися в незламності українського духу і жаги до перемоги попри. Виставка працює в ауд 418К.

Учасницею заходу була Владислава Рось, ЖБ-23-1