Викладачі кафедри мовної підготовки та соціальних комунікацій Державний податковий університет завітали на онлайн гостини до випускників Ворзельської ОЗЗСО № 10.
У рамках онлайн-зустрічі представників факультету соціально-гуманітарних технологій (Ліана Науменко), факультету фінансів та цифрових технологій (А. Болдова) та завідувача відділу профорієнтації, кар’єрного розвитку та доуніверситетської підготовки (В. Тарнавська) обговорили умови вступу, переваги навчання в ДПУ та можливості здобуття якісної освіти у галузі фінансових технологій та журналістики.
Звернули увагу майбутніх абітурієнтів на фахове викладання дисциплін, яке забезпечують високопрофесійні науково-педагогічні працівники, що впроваджують новітні освітні технології, організовують майстер-класи, тренінги, гостьові лекції для своїх студентів.
Дякуємо директорові та педагогічному колективу школи за співпрацю! Запрошуємо випускників Ворзельської ОЗЗСО № 10 на навчання до ДПУ!