6 березня 2024 р. об 11.30 кафедра соціальних комунікацій, словесності та культури запрошує до обговорення робочих кейсів із убезпечення себе від кібершахрайств.

Спікерами стануть Павло Бєлоусов, експерт з цифрової безпеки “Nadiyno” та Віталій Морозов, програмний менеджер в Україні, eQualitie.

11% громадян зазнали кібершахрайства від початку повномасштабного вторгнення – це демонструють результати опитування, проведеного “Опендатабот” та Нацбанком України, в якому взяли участь більше 112 тисяч українців. Загрози в цифровому просторі як ніколи сьогодні стосуються й урядовців, проти яких спрямовані сплановані атаки з боку Росії. Яких атак зазнають українські користувачі в онлайн-просторі та наскільки вдається вирішувати проблеми фахівцям Гарячої лінії з цифрової безпеки Nadiyno.org – буде в центрі уваги воркшопу від команди Nadiyno в Державному податковому університеті.

Вхід Zoom Конференція.

Код доступа: SYF0cX