День захисників та захисниць на кафедрі соціальних комунікацій, словесності та культури відзначали відданням шани славному захиснику нашої Батьківщини, викладачеві кафедри Володимиру Мукану.

Філолог, журналіст, блогер, викладач у цивільному житті з початком повномасштабного вторгнення пішов добровольцем до складу 156 окремого батальйону 118 окремої бригади ТрО Черкаси. У березні 2023 р., отримав військове звання офіцера, а вже 29 квітня того ж року під час виконання бойового завдання у Бахмуті, на Донеччині був смертельно поранений.

Студенти спеціальності “Журналістика” та “Філологія” у затишних локаціях наукової бібліотеки Державного податкового університету переглянули фільм “Він змінював світ: історія героя війни Володимира Мукана” підготовлений колегами із видання “Gazeta_ua” та поділилися теплими спогадами, щемливими історіями про нашого захисника, які назавжди залишаються в серці кожного.

Викладачі кафедри згадують Володимира на позивний “Блискавка” як дійсно світлу, яскраву, чуйну людину, яка заряджала всіх навколо оптимізмом і добром. Дружина Анна Мукан на своїй сторінці у соціальних мережах зазначила “Ти завжди був для мене героєм у цивільному житті. Нині ж і навіки ти залишишся Героєм у житті твоєї країни!”. Через півтора роки після загибелі брата до лав ЗСУ стала його рідна сестра Наталія Мукан: “Тепер я розумію твої відчуття і труднощі перебування у цьому просякнутому цигарковим димом світі, тепер я більше розумію тебе”.

В одному із репортажів з передової Володимир Мукан промовляє слова звернені до серця кожного з нас крізь час і простір: “Українці – це не росіяни у нашому ДНК закладена жага до свободи. У нашому ДНК закладене вміння воювати”.

Слава Україні! Слава героям, які навіки в строю на захисті нашої Батьківщини!