Журналісти УДФСУ як представники дитячо-юнацької газети «ЩоДенник» протягом 8-9 червня 2018 року взяли участь у роботі Медіашколи з децентралізації. Вона була організована за підтримки програми U-LEAD з Європою. Серед слухачів – журналісти ЗМІ Київської області.

Програма семінару була надзвичайно насиченою. Перший день присвячено питанням освітньої реформи. Каріна Фурса, співзасновниця проекту «Інша освіта», розповіла про реалізацію проекту «Нової української школи». Після лекції учасники дискутували щодо основних тез теми. Активним спікером був Олексій Погорелов, генеральний директор Української асоціації видавців періодичної преси. На його думку, «основними інструментами написання журналістських матеріалів є знання своєї цільової аудиторії та емоційне подання інформації». Спікер орієнтував слухачів на питання щодо правильного подання на шпальтах друкованих ЗМІ проблем освітньої  реформи.

Під час другого навчального дня експертом була Віра Рогова, керівник Департаменту освіти і науки КОДА. Вона розповіла про проекти, які впроваджуються у Київській області. За мету пані Віра поставила вирішення питання медіаграмотності та проведення тренінгів для дітей на журналістську тематику.

Протягом двох днів нам вдалося знайти відповіді на чимало цікавих запитань. Цей семінар розширює можливості для  створення нових проектів.