«Центр комунікаційно-контентної безпеки» гостинно відкриває двері для здобувачів журналістики Державний податковий університет.
Напередодні початку практики напрацьовували професійну дорожню карту з головою правління Громадської організації «Центр комунікаційно-контентної безпеки» Валерієм Королем, провідним науковим співробітником Науково-дослідного центру Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидатом історичних наук, членом правління Громадської організації «Центр комунікаційно-контентної безпеки» Григорієм Любовицем, кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Київського національного університету імені Тараса Шевченка Ліною Вежель.
21.04.2023 відбулася зустріч здобувачів вищої освіти спеціальності 061 Журналістика факультету соціально-гуманітарних технологій та менеджменту (ЖБ-19-1, ЖБз-19-1, ЖМ-22-1, ЖМз-22-1) Державного податкового університету з керівниками переддипломної практики Громадської організації «Центр комунікаційно-контентної безпеки».
На заході були присутні Король Валерій Григорович, голова правління Громадської організації «Центр комунікаційно-контентної безпеки», Любовець Григорій Вікторович, провідний науковий співробітник Науково-дослідного центру Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат історичних наук, член правління Громадської організації «Центр комунікаційно-контентної безпеки», Вежель Ліна Михайлівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Здобувачі вищої освіти отримали консультаційні рекомендації щодо проходження переддипломної практики в Громадській організації «Центр комунікаційно-контентної безпеки».
Бажаємо здобувачам вищої освіти спеціальності «Журналістика» успішного проходження практики!