Наша команда стала найкращою у номінації «Друковані ЗМІ» на XXVI Міжнародному фестивалі молодіжної демократії, телебачення, преси і творчості «Золота осінь Славутича».

27-30 вересня вже традиційно юні медійники, лідери самоврядування та творчі особистості змагалися (загалом близько 200 учасників) у своєрідному професійному випробуванні.

Над домашнім завданням – газетним спецвипуском на тему «Час для змін!?» (головний редактор Viktoria Dubrovska, шеф-редактор Наталія Зикун) – працювали всі студенти спеціальності «журналістика», а презентували його у Славутичі та створювали конкурсну роботу третьокурсниця Ольга Кацан (керівник команди), другокурсниці Vlada Khliust та Александра Король.

За конкурсним регламентом, дівчата за добу зібрали інформацію та випустили газету за темою, яка дісталася під час жеребкування, – «Плітки Славутича». Головним редактором і оберегом команди був Арсеній Олександрович – іграшкове жабеня, що стало своєрідним талісманом наших студентів.