18 вересня відбувся справжній бій за звання найрозумнішого (звичайно коробка цукерок тут ні до чого 🙂).
Гра проводиться кожен рік, аби виявити найрозумніших з найрозумніших та найактивніших з найактивніших студентів. На конкурсантів, охочих випробувати себе, чекає 2 етапи: інститутський та університетський.
Наукове товариство студентів та курсантів організувало проведення заходу на найвищому рівні.
Дебютував інститут гуманітарних наук. В цьому році вони вперше організовували гру "Найрозумніший першокурсник".
Кілька безсонних ночей, списані ручки та аркуші паперу, а також техніка-бунтівниця – ось рецепт, який допоможе вами визначити найрозумнішого.
Переможницею цього року стала Анастасія Мироненко. Вона довела в чесному змаганні, що вміє багато, а знає ще більше. Адже питання дійсно були з "заковикою" та подвійним дном.
Спробуйте себе на місці гравця в "Найрозумнішого"? Не користуючись інтернетом, за тридцять секунд дайте відповідь на питання "Яке відношення «Аліса в Країні чудес» має до математики? " 🤔