Випускниця 2024 року спеціальності 061 «Журналістика» Оксана Галицька не лише старанна студентка, а й людиною творча, залюблена в літературу та журналістику. Приємним підтвердженням цієї думки стали результати Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Видавнича журналістика», який проходив у декілька етапів протягом квітня – травня 2024 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського в межах розвитку Інноваційного ХАБу здобувачів вищої освіти та молодих учених. Його мета – інтеграція України в європейський освітньо-науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності здобувачів, оволодіння ними сучасними технологіями, зокрема, просування книги і читання засобами соціальних комунікацій, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді.

Засновником конкурсу є базовий вищий навчальний заклад – Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського Міністерства освіти і науки України. Співорганізаторами виступили представники міжнародної спільноти: Університет Матея Бела (Словаччина), Інститут технологій і бізнесу (Чехія), Вища школа європейських і регіональних досліджень (Чехія), Євразійський університет імені Л.Н. Гумільова (Казахстан), Карагандинський державний індустріальний університет (Казахстан), Алітус Коледж Університету прикладних наук (Литва), Люблінська політехніка (Польща), Вроцлавський економічний університет (Польща).

Оксана підготувала роботу на тему «Майк Йогансен « Подорож ученого доктора Леонардо та його майбутньої коханки прекрасної Альчести у слобожанську Швайцарію» – відгук для номінації БУКСТАГРАМ. Дослідження здобувачки допоможе привернути увагу читачів до цього складного авангардного тексту, творчості неординарного Майка Йогансена та краще пізнати українську літературну спадщину. За презентацію Оксана Галицька та керівник роботи Л. Науменко, доцент кафедри соціальних комунікацій, словесності та культури, отримали Дипломи ІІІ ступеня.