Практика для студентів ‒ час набуття практичного досвіду та посилення професійних вмінь. Для здобувачів журналістики ДПУ цей період починається зовсім скоро.
За кілька тижнів наші медійники підсилюватимуть інформаційний фронт на своїх місцях практики, а поки що проходять інструктаж та готуються до роботи.
14.04.2023 у режимі онлайн проведено інструктаж щодо проходження переддипломної практики здобувачами першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти денної та заочної форм навчання:
1. Переддипломна практика (24.04.2023 – 26.06.2023, група ЖМ-22-1).
2. Переддипломна практика (26.04.2023 – 26.06.2023, група ЖМз-22-1).
3. Переддипломна практика (03.03.2023 – 31.05.2023, група ЖБз-19-1).
4. Переддипломна практика (08.05.2023 – 02.06.2023, група ЖБ-19-1).
Цьогоріч здобувачі вищої освіти проходитимуть практику в ЗМІ: Товариство з обмеженою відповідальністю «Інформаційне агентство «АЙТІВІ», Приватне підприємство «Редакція газети «Малинські новини», Товариство з обмеженою відповідальністю «Інформатор БІГ», Товариство з обмеженою відповідальністю «Газета «Бучанські новини», Товариство з обмеженою відповідальністю «ТРК «Студія 1+1», Виконавчий комітет Жашківської міської ради, Громадська організація «Центр комунікаційно-контентної безпеки», Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо-поліграфічне підприємство «Редакція газети «Нове життя», Журнал «Україна до НАТО», Державне підприємство «Редакція газети «Урядовий кур’єр», Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «КРОКУС-1», Інформаційний портал «Хмельниччина північ», Державний податковий університет. Міжкафедральна навчальна лабораторія «Тренінговий центр «Human resources (consulting)».
Впевнені, що практика стане важливою сходинкою на шляху професійного становлення здобувачів вищої освіти.