Таким нам запам’ятався «Студентський Майданс» – перший етап фестивалю-конкурсу «Дебют першокурсника»

Як ми до нього йшли, розповідає Владислава Лебідь:

"Насамперед хочеться розповісти про незабутні репетиції й особливу їх атмосферу. Після пар, коли починаються репетиції, ти перестаєш помічати час, а коли дивишся у вікно, на темні вулиці, то відчуваєш якесь духовне зближення з університетом та зі своїми однокурсниками.

Такі хвилини зближують людей стовідсотково: коли ви танцюєте чи співаєте і в той же час ділитеся своїми відчуттями, коли в когось щось не виходить, а ти намагаєшся йому допомогти, для того щоб кожен був неперевершений. Ти намагаєшся виділити і подати якнайкраще не себе, а команду – ось це і є дебют. Звісно, тобі стають ріднішими не тільки однокурсники, а й викладачі, які тебе підтримують і допомагають, хвилюються за тебе й надихають.

Дебют допомагає першокурснику розкрити свої таланти, при цьому отримуючи незабутні емоції. Так, звісно, це не так просто, як здається на перший погляд, ти дуже втомлюєшся, інколи не вистачає часу на особисті справи, але ці приємні клопоти приносять тобі неймовірне задоволення".