Соромно зізнаватися, але до навчання в університеті я навіть і не підозрювала, що існують журналістські фестивалі, такі як «Прес-Весна на Дніпрових схилах». І для мене звістка про нього була чимось з розряду «ого, вау!» Тому від фестивалю я очікую:
1. Неймовірної атмосфери.
Фестиваль – це те, що повинно дарувати радість та натхнення, сповнювати новими силами. Фестиваль – це час, якого з нетерпінням чекаєш та неймовірно сумуєш по його закінченню.
2. Цікавих знайомств.
Велика кількість учасників скільки говорить сама за себе – час шукати особливих людей.
3. Кохання.
А чому б і ні? Це фестиваль, тут усе може трапитися. Чимало романтичних історій тому підтвердження. Вислів «Я знайшла тут своє кохання» набуває магічного характеру, кажуть, що таке – випробуване, надійне, загартоване.
4. Результативної колективної роботи.
Це чудово, коли всі працюють разом, згуртовано, як цілісний організм. Немов «ПРЕС-МУШКЕТЕРИ», один за всіх і всі – заради перемоги!
5. Плідної співпраці з іншими журналістами.
В НУДФСУ для студентів часто проводяться майстер-класи та зустрічі, які, зокрема, і дають нам «корисні контакти». На фестивалі з'їжджається велика кількість уже знайомих нам профі і тих, з ким мріємо познаймитися. І цим можна скористатися, як би прагматично це не звучало.

Вікторія ДУБРОВСЬКА