Старт тижня академічної доброчесності дали на факультеті соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації під час тренінгу “Доброчесність в академічному середовищі: формуймо довіру в навчанні”.

Завідувачка кафедри соціальних комунікацій, словесності та культури Тетяна Гиріна поетапно розглянула із присутніми різні аспекти, традиції доброчесності в академічному середовищі Державного податкового університету та спільно із першокурсниками окреслили ціннісні імперативи, що їх присутні дали слово собі та колегам не переступати протягом періоду навчання у вищій школі. Обіцянки скріпили підписами під декларацією про дотримання академічної доброчесності здобувачем вищої освіти.

Відтепер документ буде фізичним свідченням відповідальності та наукової, професійної порядності, якими відзначаються наші здобувачі.