Навчайтесь, тренуйтесь і перемагайте!
Міжнародний день студентського спорту здобувачі журналістики відзначили участю у студентській спартакіаді.
Перемогою дружби і гарного настрою завершилися змагання з шести видів спорту (естафета, стрибки у довжину, футбол, волейбол, перетягування канату, гирьовий спорт). Щорічний захід Державний податковий університет організував спільно з відділом Національного олімпійського комітету України Київської області.
Традиційно розпочався захід вшанувала пам`ять полеглих героїв, котрі власним життям дарують молоді можливість навчатися, здобувати омріяну професію та майбутнє у демократичній, вільній, незалежній Україні. Надалі здобувачі не лише демонструвати свій спортивний дух, та охоче обмінювалися позитивом та спортивним запалом.
Від імені студентського колективу автори публікації Вероніка Стаценко та Олеся Кругляк щиро дякують всім організаторам та учасникам за неймовірний масив отриманого позитиву, натхнення та заряду бадьорості і гарного настрою. Вітаємо всіх переможців, майбутніх легенд українського спорту!