У межах медіа-школи #OPENMEDIASPACE здобувачі журналістики Державного податкового університету  зустрілись із Анастасією Кондрико, директоркою Центру медіааналітики «Cyber Media Track», засновницею і головою громадської організації «Синергія аналітиків України», членкинею Національної спілки журналістів України, кандидаткою наук із соціальних комунікацій.
Під час інтенсиву дізналися про тенденцію у  метавсесвіті, передумови якої ми бачимо вже зараз, - трансформацію технології Web-2️⃣.0️⃣ в Web-3️⃣.0️⃣
Цифровий гіпер-простір у форматі Web-3️⃣.0️⃣ - це не лише про додатковий функціонал, який стане можливим для користувачів, а й про створення умов для інформаційної незалежності та відкритості, що у свою чергу породжує нові загрози у віртуальному середовищі.
Тож вчимось орієнтуватись у сучасних викликах метапростору і готуємось до майбутні інноваційних трансформацій.