Пам’ятаєте легенду про сирен – жінок, які зваблювали своїм голосом так, що подорожні забували про все на світі, не втримували кораблі, підпливали до острова і гинули? Жоден мореплавець не бачив сирен, однак їхній голос зводив з розуму. Тож силу голосу визнавали ще в античні часи.

Чому варто повчитися всім, хто мріє працювати в кадрі, розповіла під час майстер класу ведуча телеканалу "Інтер" Анастасія Даугуле. На власному досвіді вона розповіла, якщо знайти свою стежку до омріяного ТБ, адже працювала журналісткою, ведучою новин у прайм-таймі; нині Анастасія – ведуча програми "Ранок з Інтером" та концертів-спецпроєктів телеканалу. Що вдягнути, якщо ввечері тебе покажуть по телевізору? Як прокачати словниковий запас? Навіщо потрібно препарувати улюблений контент? Чому і як варто працювати з голосом? Це лише дещиця питань, відповіді на які варто знати, якщо хочеш бути публічною особою. Для Анастасії складниками журналістської діяльності є: інтелектуальний багаж, зовнішність, мова, артикуляція, голос дикція. "Вам здається, що ви навчилися головорити в дитинстві і на цьому все закінчилося. Ні! Якщо хочете говорити так, щоби вас хотіли чути, вам потрібно говорити більш яскраво і дуже якісно вимовляти звуки. Це схоже на роботу в спортзалі", – переконує Анастасія. На її думку чи не найважливішою річчю, без якої нівелюються інші, є сенс, адже: "ви маєте бути носієм якісних, цікавих сенсів, які зможете красиво подати". Анастасія радить цікавитися драматургією всіх відеопроєктів, які цікавлять студентів, та багато читати. Не просто насолоджуватися текстами, а скласти графік читання й писати рецензії на кожну книгу.

Керівник служби по роботі з персоналом "Інтер Медіа Груп" Олена Шевченко порадила пробуджувати цікавість до всього, що оточує, і прокидатися: не чекати слушного моменту, а працювати над собою вже зараз. Пані Олена розповіла про співпрацю телеканалу з УДФСУ та порадила пробуджувати здорову конкуренцію в групах, адже вона з колегами чекає найстаранніших студентів на практиці.