25 вересня 2018 року в УДФСУ було проведено майстер-клас студентам-журналістам першого та другого курсу від екс-редактора журналу «Burda Style», журналістки газети «Сьогодні» Ольги Карась.

У свої 25 років вона має достатньо великий життєвий та професійний досвід. Ще в студентські роки журналістка намагалася спробувати себе в різних сферах, брати участь у всіх заходах, цікавитися всім.

Найцікавіше те, що вона пояснила студентам: вони повинні розрізняти такі слова як «нахабство» та «наполегливість», адже вони мають зовсім різні значення. І саме наполегливість є дуже важливою рисою характеру для журналістів.

Ольга Карась дала багато корисних та цікавих порад, які допоможуть майбутнім журналістам у професійних починаннях.