Літня школа журналістики #OPENMEDIASPACE в Державний податковий університет нині зібрала на своїй платформі активну молодь, яка впевнена в своїй меті ‒ навчитися грамотно використовувати сучасні цифрові платформи не лише в професійній діяльності, але й в щоденному вжитку.
Із можливостями Instagram, якими користуються професіонали аудиторію знайомила здобувачка журналістики, контент-менеджерка у сфері медійного простору Snizhana Rozsudovska
Дякуємо нашим друзям, учням Ірпінського ліцею №2 Ірпінської міської ради Бучанського р-ну за інтерес та централізовану участь.
Слідкуйте за нашим розкладом та не прогавте можливості опанувати конкурентні інструменти медіапозиціонування себе в цифровому світі.