Літературно-мистецький журнал "Магістраль" – проект творчих студентів Київщини. Власне сучасне, цікаве видання амбіційна й натхненна молодь створювала пів року. Стільки часу знадобилося, щоб зібрати команду, вигадати концепцію, написати тексти, попрацювати над кожною творчою роботою, створити ексклюзивні монохромні ілюстрації, зібрати світлини, зверстати випуск і дочекатися його з друку.
Над першим випуском журналу 10 авторів, 4 юних фотохудожників та професійна художниця, яка проілюструвала кожен текст. Серед творців "Магістралі" – і журналісти університету ДФС України. Адже (розкриємо секрет!) саме в Ірпені народилася ідея цього експерименту.
Нині команда працює над другим номером "Магістралі" і запрошує всіх охочих долучитися. Агов, студенти-поети, прозаїки, фотографи, художники, дизайнери, надсилайте свої роботи на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.