Студенти та викладачі спеціальності "Журналістика" долучитися до лекції дослідника університету Шефілда – Максима Балаклицького, професора, доктора наук із соціальних комунікацій.

Тема зустрічі : Дезінформація у російській війні проти України.

Під час виступу лектор наголошував на таких важливих моментах як:

✅ дезінформація і пропаганда,

✅ історичний контекст та міжнародний масштаб ведення інформаційної політики в журналістиці зокрема,

✅ психологія мас та інші інсайти.

Модератором зустрічі виступили друзі та колеги Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, а саме кафедра міжнародних відносин ДУЕТ.

По завершенню зустрічі у студентів та викладачів виникло чимало запитань до пана М. Балаклицького, що засвідчило актуальність висвітленої теми

Студенти та викладачі спеціальності 061 "Журналістика" долучитися до лекції дослідника університету Шефілда – Максима Балаклицького, професора, доктора наук із соціальних комунікацій.

Тема зустрічі : Дезінформація у російській війні проти України.

Під час виступу лектор наголошував на таких важливих моментах як:

✅ дезінформація і пропаганда,

✅ психологія мас та інші інсайти.