У Державний податковий університет відділом післядипломної освіти організовано курси підвищення кваліфікації державних службовців за загальною короткостроковою програмою «Українська мова в службовій практиці», метою якої є формування комунікативної компетентності держслужбовців, що виявляється у здатності вільно послуговуватися українською мовою у всіх видах мовленнєвої діяльності (читанні, слуханні, письмі, говорінні).
27-29 вересня заняття на курсах провела доктор філологічних наук, професор, професор кафедри мовної підготовки та соціальних комунікацій Тетяна Сукаленко.
Слухачі, удосконалюючи свої знання з української мови, були активними, виявляли зацікавленість, усі завдання виконували сумлінно.