Для тих, хто не встиг приєднатися до розмови з журналісткою телеканалу «АПОСТРОФ TV» Діною Бернацькою наші працьовиті Поліна Бескоровайна та Вероніка Козаченко сформували короткий огляд змістовної, емоційної та позитивної розмови:
🎥 «Коли ви помиляєтеся, ви стаєте ближче до глядача. Це парадокс, але це працює»
🎥 «Кожен ефір, коли мені кажуть «Три, два, один, студія!», моє серце встигає збігати 3 рази додому і повернутися»
🎥 «Людина, яка сідає в ефір і не хвилюється, це, я вважаю, не з журналістики. Це неможливо! Це емоції, своєрідний адреналін і якщо цього немає, то я навіть не знаю»
🎥 «Перша моя освіта – це юридична освіта. Але в мене була безмежна мрія – працювати на телебаченні, працювати в кадрі, тримати мікрофон, спілкуватися з людьми, брати інтерв’ю»
🎥 «В процесі роботи на телебаченні ви навчитеся пропускати через серце не всі новини. Але для того, щоб сформувалася своєрідна “захисна плівка” потрібен час»
🎥 «Було дуже багато бар’єрів, які намагалися мене зламати, але не вийшло»
Будьте незламні та не дозволяйте нічому змінити ваш курс до успіху і професійного визнання!

189

190

Вир студентського життя та професійного формування затягує здобувачів журналістики в Державний податковий університет у круговертя цікавих зустрічей, знайомств та вражень.

Нині знайомилися та спілкувалися з креативною та творчою журналісткою телеканалу «АПОСТРОФ TV» Діною Бернацькою.
Гостя узагальнила для учасників тренінгу професійні якості, якими мають володіти професійні телевізійники. Тож ловіть корисну добірку, оволодівши якою можна скоротити шлях до серця роботодавця та телеглядачів:
⭐️ багатофункціональність ‒ компетентний журналіст має вміти збирати та аналізувати інформацію, знімати та редагувати відео, працювати з соцмережами тощо;
⭐️ cтресостійкість ‒ робота в кадрі та поза ним буває надто напруженою;
⭐️ чесність та справедливість ‒ адже глядачі варті прозорої та неупередженої інформації;
⭐️ оригінальність ‒ неповторний стиль журналіста додає йому впізнаваності та уваги зацікавлених глядачів;
⭐️ цілеспрямованість ‒ невід’ємна риса для успішного телевізійника, яка відкриває перед ним більшість дверей і дозволяє втілювати найбожевільніші ідеї;
⭐️ освіченість ‒ будь-які знання для журналіста є не зайвими;
⭐️ чіткість та милозвучність ‒ телеглядач має отримувати естетичне задоволення та приємні емоції від мови ведучого;
⭐️ вміння імпровізувати ‒ адже жива розмова завжди містить елементи імпровізації;
⭐️ бажання та прагнення розвиватися, «відшліфовувати» свої скіли ‒ риса, яка дозволяє рухатися вперед та досягати нових професійних висот;
⭐️ наполегливість ‒ якість, яка у будь-якому випадку допомагає досягненню цілей і подоланню труднощів.
Матеріал підготували натхненні зустріччю Вероніка Стаценко та Олеся Кругляк

186