Медіа – це про соціальні капітали.

Здобувачі журналістики Державний податковий університет поспілкувалися наживо з кореспонденткою Громадського Радіо і Суспільного Крим Олександрою Єфименко.

Тож ловіть поради від практикуючої журналістки, аби зробити свої робочі будні професійнішими:

📍 називайте речі своїми іменами;

📍 ідентифікуйте ситуації так само, як це робить герой – це зближує;

📍не говоріть, що знаєте про відчуття людини, краще запитайте чим Ви можете допомогти;

📍 не обіцяйте того, що не можете виконати.

А для тих, хто не зміг долучитися цього разу у понеділок, 16 жовтня, запрошуємо до розмови про безпеку журналіста і героїв матеріалів в умовах воєнного часу. Початок розмови об 11.30 в ауд. Є208

Працюємо, навчаємося, вдосконалюємося попри все.

Нині здобувачі журналістики в Державний податковий університет поспілкувалися з кореспонденткою Громадського радіо і Суспільного Крим Олександрою Єфименко. Одна з розмов, яку не хотілося завершувати.

Відеограф: Олеся Кругляк, ЖБ-23-1