Якщо на «Прес-весні» ти чуєш ідеально поставлений голос і бачиш максимальну відкритість до розмови «під диктофон», то не важко здогадатися, що це - радіоведучий. Але наш інтерв' юйований не просто ведучий, це - Максим Шаргаєв - програмний директор «Радіо М», креативний український радіожурналіст, який створює власні правила. З перших хвилин розмови стало зрозуміло, що ми на одній хвилі, яка бере свій початок у нашому університеті ДФС України. Вивляється, що Максим хотів вступити сюди після школи на факультет пракп, але з не неназваних ним причин, здійснити цю мрію йому не вдалося. Щоправда, зовсім не шкодує про це, бо впевнений - що б не відбувалося - все на краще. «Кожен має своє місце у житті, я своє шукав дуже довго», - ділиться радіоведучий. А от нам навіть трішки шкода, що не вдалося розділити один ВНЗ із таким талановитим та оптимістичним хлопцем.
Цього року Максим вперше побував на фестивалі «Прес-весна на Дніпрових схилах», і йому дуже сподобалось. Дебют Максима на фестивалі відбувся в ролі члена жюрі. Ця посада залишила для нього лише приємні враження та емоції: «Дивлячись на нашу талановиту молодь, можу з гордістю сказати, що у нашої країни є гідне майбутнє», - ділиться він.
Максиму випала дуже відповідальна місія – робити відбір найкращих робіт у такій рідній йому номінації «Радіоробота». І він впорався чудово! Як результат - перемогла дівчина, котра створила проект «#Україна стайл» із цікавим матеріалом про хештеги та популяризацію України. До того ж, приз Максим обрав незвичайний – візит на прямий ефір «Радіо М» та ще й не просто у ролі глядача, а співведучого!
Також з нами, як зі «своїми», Максим поділився секретом успішного радіоведучого: «Текст має бути таким,щоб ніхто не зміг передбачити з перших речень, що буде далі». Він зізнається, що не може без креативу, тому у звичайну програму додає свої «родзинки».Так, наприклад, нещодавно, його канал відвідала Джеррі Хейл, і в прямому ефірі вони декілька разів дивували слухачів приємними несподіванками, час від часу співаючи і граючи на гітарі. «Завжди має бути атмосфера, тоді спрацьовує ефект присутності».
Наостанок ми запитали, яка найзаповітніша мрія жадає реалізації, на що Максим з посміхнувся: «Мрію, щоб моя радіостанція стала не відомою (популярність ні до чого), я хочу, щоб вона стала впливовою». Що ж, побажаємо талановитому журналісту успіхів і обов'язково слідкуватимемо за розвитком радіостанції «Радіо М»!

Олександра КОРОЛЬ