<Сьогодні в Державному податковому університеті відбувся бінарний майстер-клас з теми «Як труднощі професії журналіста перетворити на ключі до успіху» для учнів 10-11 класів.>Сьогодні в Державному податковому університеті відбувся бінарний майстер-клас з теми «Як труднощі професії журналіста перетворити на ключі до успіху» для учнів 10-11 класів.

Модератори заходу – Тетяна Сукаленко, професор кафедри мовної підготовки та соціальних комунікацій, доктор філологічних наук; Назар Григоренко, журналіст незалежного медіа Бучанського району «Незламні сіті», здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності "Журналістика" Державного податкового університету.

На заході були присутні учні 11 класів Дмитрівського академічного ліцею «Перспектива», Озерненського ліцею (Житомирська область), Харківської гімназії № 43.

Державний податковий університет запрошує на навчання за освітніми програмами «Журналістика і зв’язки з громадськістю» (бакалавр), «Економічна журналістика» (магістр).

Журналістика – одна з найпрестижніших професій сьогодення.

Журналіст першим дізнається про події у світі, аналізує їх, критично осмислює, впливає на суспільну думку, допомагає людям вирішувати важливі питання. Він має унікальну можливість поєднувати щоденну працю і творчість, дізнаватися про щось нове й професійно зростати.

Якщо Ви прагнете відчути справжні емоції, розкрити творчі здібності, втілити свою мрію стати журналістом, тоді запрошуємо Вас стати членом нашої університетської родини! Ми чекаємо на Вас!

280         281