26 лютого 2018 року до Університету державної фіскальної служби України завітав журналіст, кореспондент ТСН на каналі «1+1» Антон Страшко.

Двадцятирічний журналіст розповів про свій шлях на телебачення. Вакансію Антон знайшов в Інтернеті, навіть не сподіваючись на такий успіх працевлаштування.

«На жаль чи на щастя, у мене немає зв’язків на ТБ. Я – простий студент, який працював кур’єром і потрапив на рейтинговий телеканал. Одночасно доводилося поєднувати роботу зі стажуванням» – поділився досвідом Антон.

Журналіст розповідав, що мав деякі вагання щодо продовження журналістської кар’єри. Упродовж трьох місяців в ефір не виходили репортажі: складним виявилося написання текстів. Проте наполегливість і віра в свої сили не полишали майбутнього телевізійника.

«Через півроку мені запропонували постійне місце роботи на «ТСН», – ділиться журналіст.

Гість показав студентам відеосюжет про повсякденну роботу журналіста ТСН. Присутні зазирнули в ньюзрум, побачили, як відбувається запис сюжету та дізналися тонкощі цієї професії. У студентів виникло безліч запитань щодо практичної діяльності тележурналіста, а в кінці зустрічі Антон Страшко подарував найкмітливішому учаснику блокнот від «ТСН».