Наші студенти не вгамовуються навіть влітку. Коли сонячні дні надихають і не потрібно поспішати на пари, найкраще шукати ексклюзивну інформацію, яка зовсім скоро перевтілиться у яскраву фестивальну газету. І тут не стають на заваді й кілька десятків чи то пак сотень кілометрів, щоб завітати до столиці чи навідатися до університету.
Приміром, Viktoria Dubrovska поспілкувалася із амбасадором проекту «U-Report» Ростиславом Корсуном та вивідувала книжкові новини університету.
Александра Король дізнавалася, яким був шлях до успіху співачки Alyosha під час зустрічі в рамках проекту «11 кроків до майбутнього разом з успішними українцями». А також відвідала "Музей" виборчого трешу".
Владислав Орєхов розмірковував про призначення поетичного слова та дізнавався секрет довголіття Василя Шаройка.
Alina Pavlovskaya інтерв’ювала корінну луганчанку, яка знайшла своє покликання у столиці.
А як проходить ваш серпень? 🙂