18 березня відбувся День гостинності кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки, тематика якого була присвячена Вибору освітньо-професійної програми для навчання: ОП «Економіка підприємства» (спеціальність 051 «Економіка») Під час зустрічі обговорили широке коло питань пов’язаних з професією економіста, зокрема щодо навичок якими повинен володіти економіст, переваг та недоліків в роботі економіста, затребуваність на ринку праці та рівень заробітної плати; - почули від Викторії Дерев’янко, менеджера з прогнозування (Supply&Production Planning Analyst) компанії DANONE Ukraine, канд. екон. наук, випускниці магістратури 2014 року (спеціалізація «Економіка підприємства» ОП "Управління економічним розвитком суб'єктів оподаткування") інсайти працевлаштування та роботи економістом в міжнародній компанії; - послухали презентацію гаранта бакалаврської освітньої програми «Економіка підприємства» (051 «Економіка») Людмили Слюсаревої, д-ра. екон. наук, професора кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки; - також поговорили про відмінність даної освітньої програми від ОП «Економіка та організація підприємницької діяльності» (спеціальність 076 «Підприємництво та торгівля»), за якою кафедра також готує фахівців на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти; особливості вступу на освітню програму "Економіка підприємства" (051 Економіка) та "Економіка та організація підприємницької діяльності" (076 "Підприємництво та торгівля"); освітню, наукову та іншу діяльність кафедри, а також познайомилися з її науково-педагогічним колективом. Дякуємо всім учасникам заходу і сподіваємося на нові зустрічі з вами, зокрема як здобувачами наших бакалаврських освітніх програм!