18 лютого в online-форматі відбувся День гостинності кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки. Тематика зустрічі була присвячена вибору освітньо-професійної програми для навчання: ОП «Економіка та організація підприємницької діяльності» (спеціальність 076 «Підприємництво та торгівля»). На заході майбутні вступники мали можливість отримати інформацію щодо освітньої програми «Економіка та організація підприємницької діяльності» (спеціальність 076 Підприємництво та торгівля), почути інформацію підприємництво та навіщо йому вчитися, про участь Державного податкового університету в Проекті «Підприємницький університет», яка реалізується для студентів нашої освітньої програми; формування індивідуальної освітньо-професійної траєкторії здобувачів вищої освіти ОП «Економіка та організація підприємницької діяльності»; місця проходження практики здобувачів та працевлаштування випускників; відмінність даної освітньої програми від ОП «Економіка підприємства» (спеціальність 051 «Економіка»), за якою кафедра також здійснює підготовку фахівців на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти; освітню, наукову та іншу діяльність кафедри, а також познайомимося з її науково-педагогічним колективом. Родзинкою заходу стала зустріч з онлайн-маркетологом та співзасновником агентства ADS Wind, випускником 2023 року магістерської освітньої програми «Економіка та управління проектами в підприємницькій діяльності» (спеціальність 076 «Підприємництво та торгівля») Михайлом Дубчаком, який на основі власного досвіду поділився інсайтами щодо того як студенту започаткувати власний бізнес під час навчання в університеті. На заході були присутні 27 майбутніх вступників з різних регіонів України – Харківської, Донецької, Житомирської та Київської областей, також з міста Київ. Дякуємо, що знайшли час та можливість завітати до нас Сподіваємося, що інформація, яку ви отримали, була для вас цікавою, корисною та своєчасною! Друзі, незабаром наступний День гостинності і нові зустрічі, тож слідкуйте за нашими анонсами.