12 та 14 червня 2023 року на кафедрі економіки, підприємництва та економічної безпеки Державного податкового університету був проведений державний атестаційний кваліфікаційний екзамен для здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «Бакалавр», що навчаються за спеціальностями 051 «Економіка» (ОПП «Економіка підприємства») та 076 «Підприємництво та торгівля» (ОПП «Економіка та організація підприємницької діяльності»).

Під час проведення атестаційного екзамену комісія перевіряла рівень теоретичної та практичної підготовки здобувачів вищої освіти. Всі здобувачі продемонстрували високий рівень теоретичних знань та навичок щодо вирішення завдань практичного характеру, вміння нестандартно підходити до вирішення проблемних ситуацій.

Вітаємо випускників-бакалаврів спеціальностей 051 «Економіка» та 076 «Підприємництво та торгівля» з успішним складанням атестаційного кваліфікаційного екзамену!