18 жовтня 2022 року на кафедрі економіки, підприємництва та економічної безпеки ННІ економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету відбулося відкрите лекційне заняття кандидата економічних наук, доцента кафедри Iryna Mynchynska з навчальної дисципліни «Планування підприємницької діяльності» на тему «Планування матеріально-технічного забезпечення підприємницької діяльності» для здобувачів, які навчаються за ОП «Економіка та організація підприємницької діяльності» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». На лекційному занятті було розкрито актуальні питання, що пов’язані з особливостями планування матеріально-технічного забезпечення підприємства та процесом розробки плану постачання матеріально-технічних ресурсів, а саме; зміст, завдання та етапи процесу планування матеріально-технічного забезпечення; планування потреби в матеріальних ресурсах; планування закупівлі матеріально-технічних ресурсів; визначення величини запасів матеріально-технічних ресурсів та регулювання їх розміру. Крім студентів групи ПТБ-20-1 на занятті також були присутні науково-педагогічні працівники кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки, представники ННІ економічної безпеки та митної справи та відділу навчально-методичного забезпечення. Присутні позитивно оцінили проведене відкрите лекційне заняття, відзначили його високий навчально-методичний та науковий рівень. Заняття отримало схвальні відгуки колег і студентів.