19 жовтня 2022 року на кафедрі економіки, підприємництва та економічної безпеки ННІ економічної безпеки та митної справи економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету відбулося відкрите лекційне заняття доктора економічних наук, доцента, професора кафедри Слюсаревої Людмили Валеріївни з навчальної дисципліни «Маркетинг» на тему «Маркетингова політика розподілу» у групах ПТБ-20-1, ТЕБ-20-1, ФАБ-20-1 та ФБД-202 у форматі онлайн-відеоконференції за допомогою сервісу Google Meet. На лекційному занятті було розкрито актуальні питання пов’язані з маркетинговою політикою розподілу, а саме сутність та складові елементи системи розподілу; характеристика та вибір посередників, а також організація оптової та роздрібної торгівлі. На занятті були присутні науково-педагогічні працівники кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки, представники ННІ економічної безпеки та митної справи та відділу навчально-методичного забезпечення. Заняття отримало схвальні відгуки колег і студентів. Присутні відмітили високий рівень організації та підготовки викладача, активність та мотивацію студентів. Заняття проведене на високому навчально-методичному та науковому рівні.