В рамках декади ННІ економіки, оподаткування та митної справи, кафедрою економіки підприємства організовано захід – зустріч студентів із видатними випускниками «Формула успіху». Цього разу до Університету державної фіскальної служби завітала Ганна Мозгова, випускниця спеціальності «Економіка підприємства» 1999 року, бізнес-консультант, засновник і керівник Центру розвитку «Альянс-М». Під час зустрічі, Ганна Мозгова провела тренінг «Психологія успіху», під час якого були розглянуті наступні питання: - Вигоди лідерської стратегії і відповідальність Лідера; - Мотивація ставлення до роботи; - Якості і Картина світу Лідера; - Нефункціональні стереотипи; - Переконання та настанови, що націлені на досягнення результату; - Вплив свідомого і несвідомого; - Принципи роботи інтуїції; - Фактори, що впливають на процес прийняття рішень; - Вплив оточення на успіх; - Робота з опором і самосаботаж; - Аналіз причинно-наслідкових зв’язків; - Інструменти ефективного лідерства. Також, в рамках організованої зустрічі відбулося обговорення освітньо-професійних програм спеціальностей кафедри економіки підприємства 051 «Економіка» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»  на предмет їх відповідності сучасним вимогам бізнесу щодо формування необхідних компетентностей випускників.