3 березня на розширеному засіданні кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки, відбулася публічна презентація результатів дисертаційного дослідження аспірантки Лісової Руслани Мирославівни на тему: «Трансформація бізнес-моделей в умовах формування цифрової економіки в Україні». Науковий керівник Бодров Володимир Григорович, д.е.н., професор кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки. Рецензентами дисертації виступили Калач Ганна Миколаївна, к.е.н, доцент, доцент кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки та Марченко Ольга Іванівна, к.е.н., доцент, кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки. Руслана Лісова представила доповідь про основні результати дисертаційного дослідження, відповіла на зауваження та рекомендації рецензентів, а також запитання присутніх, зокрема Слюсаревої Людмили Валеріївна, головуючого на засіданні, д.е.н., професора, зав. кафедрою економіки, підприємництва та економічної безпеки; Лазебник Лариси Леонідівни, д.е.н., професора, професора кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки; Піжук Ольги Іванівни, д.е.н., доцента, професора кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки; Гурочкіної Вікторії Вікторівни, д.е.н., професора, професора кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки та інших. Всі присутні позитивно оцінили завершене дисертаційне дослідження та наукові здобутки Руслани Лісової протягом її навчання в аспірантурі. У результаті обговорення одностайно був ухвалений позитивний висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації Лісової Руслани Мирославівни на тему: «Трансформація бізнес-моделей в умовах формування цифрової економіки в Україні» та її подальшу рекомендацію до розгляду разовою спеціалізованою вченою радою на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 051 Економіка. Вітаємо Руслану із завершенням роботи над науковим дослідженням та зичимо їй подальшого успішного захисту дисертації!