Найкращим проектом у Хакатон 2021, була визнана наукова розробка фахівців УДФСУ: «Податкове стимулювання екологічної відповідальності та свідомості виробників й споживачів в рамках цілісної системи управління відходами», над якою працювали професор кафедри економіки підприємства Вікторія Гурочкіна, завідувач відділу дослідження акцизного оподаткування Надія Новицька, старший науковий співробітник відділу дослідження акцизного оподаткування Інна Хлебнікова, здобувач PhD кафедри економіки підприємства  Марина Сокур. Захід спрямований на підтримку ініціатив українських новаторів, та реалізується в рамках проекту: «Продукування та поширення ідей циркулярної економіки в Україні відповідно до Плану дій ЄС», та співфінансується Європейським Союзом за програмою Жана Моне Еразмус +. УДФСУ вітає команду з перемогою та бажає успіхів у подальших звершеннях!