17 листопада 2023 року (п’ятниця) о 16.00 відбудеться міжкафедральне засідання кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки та кафедри митної справи та товарознавства з приводу публічної презентації та обговорення результатів дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD) зі спеціальності 051 «Економіка» старшого викладача кафедри митної справи та товарознавства Борси Вадима Вікторовича на тему: «Регулювання ринку інтелектуальної власності при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності в Україні». Науковий керівник - професор, доктор економічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, академік АН ВШ України, завідувач кафедри митної справи навчально-наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи Гребельник Олександр Петрович.

Запрошуємо усі бажаючих приєднатися за посиланням.