24 листопада 2023 року відбувся круглий стіл на тему: «АНТИКРИЗОВЕ УПРАВЛІННЯ: ІМПЕРАТИВ СУЧАСНОЇ ЕКОНОМІКИ» співорганізаторами якого виступила кафедра економіки, підприємництва та економічної безпеки Державного податкового університету та кафедра національної економіки та фінансів Університету КРОК.

У вступній промові завідувач кафедри національної економіки та фінансів Університету КРОК, д.е.н. професор Ігор Румик зазначив, що проведення круглого столу з проблем антикризового управління стало вже традиційним науковим заходом для двох дружніх кафедр, адже українське суспільство та економіка стикнулися з новими викликами повномасштабного вторгнення росії, що вимагає пошуку відповідних рішень.

В свою чергу, завідувач кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки ДПУ д.е.н., професор Людмила Слюсарева у привітальному слові наголосила на актуальності напрямів роботи круглого столу та побажала учасникам заходу творчого натхнення.

З провідною доповіддю виступила експертка Офісу Віцепремʼєрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, національна координаторка ГО «UA Experts” Оксана Нечитайло, яка розповіла про досвід міста-героя Ірпінь у створенні стратегії антикризового управління громадою під час окупації міста та після його звільнення. Вона наголосила на унікальності отриманого досвіду з організації забезпечення та безпечної життєдіяльності міста та створення стимулів для повернення мешканців та бізнесу; розповіла про конкретні дії, що були зроблені для підтримки жертв насильства, а також роз’яснила перспективні напрямки державної підтримки громадян, які потребують не тільки матеріальної підтримки, а також психологічної реабілітації.

Інші доповіді учасників круглого столу були присвячені таким актуальним темам, як:

• АКТУАЛІЗАЦІЯ ПИТАННЯ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ БЕЗПЕКИ НА СВІТОВОМУ Бобров Євгеній
  • ФІНАНСОВА СИСТЕМА ДЕРЖАВИ: ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В ПЕРІОД ВІЙСЬКОВОЇ АГРЕСІЇ Фуринець Владислав
  • ВПЛИВ ДЕМОГРАФІЧНОЇ КРИЗИ НА ЕКОНОМІКУ УКРАЇНИ Полюхович Марія
  • РОЗВИТОК ГРОШОВОГО РИНКУ ЯК ФАКТОР ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ Діденко Ольга
  • ТРАНСФОРМАЦІЯ АНТИКРИЗОВОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ В УМОВАХ ВІЙНИ Василь Дерлюк Дерлюк Василь
  • КОМПАНІЇ -ЗОМБІ: СУЧАСНІ ЕКОНОМІЧНІ ТЕНДЕНЦІЇ Стусь Юрій
  • РОЛЬ АНТИКРИЗОВОГО КОНСАЛТИНГУ ПІД ЧАС ВІЙНИ Калусенко Альона
  • ВПЛИВ ІНФЛЯЦІЇ НА ФІНАНСОВУ БЕЗПЕКУ ДЕРЖАВИ Захарі Катерина
  • ТЕХНОЛОГІЧНИЙ СЕКТОР УКРАЇНИ ЯК ДРАЙВЕР ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ Калач Ганна
  • ОСОБЛИВОСТІ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ПОВОЄННИЙ ПЕРІОД Чумаченко Ольга
  • АНТИКРИЗОВИЙ РИНОК ЛОГІСТИЧНИХ ПОСЛУГ В УМОВАХ ВІЙНИ Ліза Личкун

Круглий стіл відбувся у атмосфері продуктивного висловлення думок та обговорення сучасних проблем антикризового управління як на макро- так і на мікроекономічному рівні економічної системи в умовах повномасштабної російсько-української війни.