Запрошуємо усіх бажаючих і зацікавлених осіб до участі у гостьовій лекції Майкла Гетто "Боротьба із російською дезінформацією"
Міжнародну зустріч модерує професор кафедри психології, педагогіки та соціології Руслан Калениченко
, Міжнародну зустріч модерує професор кафедри психології, педагогіки та соціології Руслан Калениченко, переклад здійснює психолог Ірпінського фахового коледжу економіки та права - Володимир Хоменко. Посилання для входу: https://us04web.zoom.us/j/9854265933?pwd=TklENzFDZHBiSFl0a2hDQmtFUDIydz09