28 жовтня 2022 року в Державному податковому університеті кафедрою соціальної філософії та управління Факультету соціально-гуманітарних технологій та менеджменту була проведена всеукраїнська наукова конференція"Україна і світ: соціально-гуманітарні виміри безпеки та співпраці» з міжнародною участю.У ній взяли участь майже40  науковців, здобувачів вищої освіти з різних вишівУкраїни та з-за кордону. З вітальним словом виступили в.о. проректора з наукової роботи та рекрутації Державного податкового університету Пижова Марина Олександрівна та декан факультету соціально-гуманітарних технологій та менеджменту Зикун Наталія Іванівна.

На конференції було обговорено актуальні проблеми міжнародних відносин у політичному, соціально-гуманітарному, комунікаційному та управлінському вимірах в умовах глобалізації; аналізувалися особливості соціальної співпраці та інформаційної безпеки в контексті міжнародного партнерства під часвоєнної агресії Російської Федерації проти України.Учасники конференції аналізували поточну суспільно-політичну ситуацію та перспективи розвитку України після перемоги. Особливо актуальними були виступи доктора  політичних наук, головного наукового співробітника Інституту політичних досліджень Польської академії наук  Полегкого О. М.«Прощання з старим світом: в пошуках нової безпекової  архітектури» та доктора історичних наук, директора навчально-дослідницького Центру міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції Ужгородського національного університетуТодорова І.Я. «(Не)підтримка світом України у війні з росією».З цікавими доповідями виступили також магістри ОПП «Глобальні політичні процеси та міжнародні відносини» Сулима О. В. та Горенок І. В.Конференція пройшла на високому науковому рівні.

За результатами роботи конференції буде підготовлений Збірник матеріалів учасників наукового заходу.