8 червня в.о. ректора Державного податкового університету Дмитро Серебрянський спільно з проректором з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Дмитром Венцковським та в.о. проректора з наукової роботи Олександрою Смірновою провели додаткову робочу зустріч з представниками ТОВ «Вищий навчальний заклад «Амерікан Юніверсіті Київ» (АЮК) — президентом АЮК Деном Райсом, віцепрезидентом АЮК Олексієм Шершньовим та доктором філософії, керівником офісу АЮК Людмилою Долгоновською.

Цього разу учасники наради обговорили конкретні напрямки й формати майбутньої співпраці, серед яких:

• організація та проведення спільних заходів — тренінгів, майстер-класів, лекцій, семінарів та гостьових лекцій із залученням студентської молоді;
  • створення спільних проєктів, курсів підвищення кваліфікації;
  • розробка спільних навчальних програм і програм стажування та обміну студентами;
  • підготовка фахівців для відбудови України.

На завершення зустрічі представники Американського університету запросили колектив ДПУ на AUK Talks №23 (серія онлайн-подій за участю провідних західних експертів)  «Майбутнє глобальної вищої освіти» з Майклом М. Кроу, президентом Arizona State University та подякували за вмотивованість і бажання співпрацювати.