На етапі становлення України як повноправного члена ЄС викладацький склад і студенти Університету переймають досвід провідних вишів Європи, зокрема з міжнародного податкового права.

Сьогодні, 6 червня 2023 року, розпочався 3-денний онлайн-тренінг з міжнародного податкового права, який було ініційовано Федеральною фінансовою академією при Федеральному міністерстві фінансів Німеччини. Організатором тренінгу виступила Катаріна Бекер.

Курс містить опис завдань та цілей установників стандартів у міжнародному податковому праві (ОБСЄ, ЄС, ООН), а також основи податкового права ЄС, зокрема керівні принципи ЄС, типову угоду ОБСЄ та передачу ОБСЄ ціноутворення.

До лекцій долучилися 23 учасники — викладачі та здобувачі вищої освіти ДПУ.

Такий обмін досвідом є надзвичайно корисним для викладачів та студентів ДПУ, оскільки надає змогу ознайомитися з міжнародними стандартами та нормами податкового права, які є важливими в контексті європейської інтеграції країни.

З презентацією курсу можете ознайомитися за посиланням.