Майже 200 випускників завітали до рідної Альма-матер, щоб отримати довгоочікувані дипломи. Це особливий день, адже попри всі виклики зібрав разом дружню університетську родину. Розділити радість свята прийшли і батьки, рідні та друзі. У цей день для випускників прозвучало багато теплих привітань та життєвих настанов. Адміністрація та гості університету зичили кожному бакалавру успіхів, професійного розвитку та щасливого мирного майбутнього. В.о. ректора університету Валентина Унинець-Ходаківська подякувала випускникам за свято. “Випуск 2022 - це особливий випуск. Ви - особливі випускники, адже отримуєте дипломи під час війни. Дякую за мужність та сміливість, дякую, що зібралися. Ви - гордість вишу і наша надія. Впевнена, разом ми подолаємо все, разом ми - броня”, - зазначила в.о. ректора і додала: “Хай там що, ми продовжуємо жити, працювати, вчити та вчитися. Продовжуємо вірити та будуємо плани попри все!” “У молоді є така риса, як максималізм, той максималізм, який привів сьогодні вас до Університету. Залишайтеся надалі такими ж життєрадісними, щирими та мрійливими людьми, залишайтеся особистостями. Бережіть себе, не забувайте Альма-матер та завжди повертайтеся до рідного вишу. Успіхів вам!”, - побажав випускникам Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе “Я впевнена, за вами майбутнє. Ви - це та сила, яка збудує міцну незалежну країну! Тому тільки вперед!”, - додала директорка Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи Олена Калганова, звертаючись до випускників від імені усього колективу. Відповідаючи на привітання, випускниця Ольга Дерій щиро подякувала викладачам від імені усіх випускників за підтримку та поради, за безцінні знання та роки студентського життя За доброю традицією завершилися урочистості колективним виконанням Гімну університету.

20220704 0058

20220704 0393