До Податкового завітали представники Міжнародної організації міграції (МОМ) в Україні, відомої багатьма успішними благодійними проєктами, зокрема допомогою у відновленні зруйнованої російським агресором гуманітарної інфраструктури Ірпеня.

Вони зустрілися з в.о. ректора Валентиною Унинець-Ходаківською та керівниками окремих підрозділів університету, щоб обговорити напрями та можливості надання допомоги для відбудови Університету.

Саме ця організація є справжнім титаном, другом та партнером, яка підставляє надійне плече допомоги, зокрема для університету – з постачання матеріалів для першочергових потреб відновлення ДПУ, часткової заміни вікон у корпусах та ремонту даху.

Разом із представниками господарської служби університету представники МОМ оглянули територію вишу, оцінили масштаби руйнувань університету, який постраждав в перші дні російського вторгнення.
Але, попри війну й руйнування, університет продовжує безперервний освітній процес.

Висловлюємо щиру вдячність партнерам за готовність допомагати, за непохитну позицію та підтримку української освіти!

Сподіваємося на плідну і довгострокову співпрацю!

1sqwsq

11qaaaaaa