19 травня 2023 року, в рамках святкування Дня науки в Державному податковому університеті, відбулось підведення підсумків конкурсу наукових робіт та наукових статей з податкової проблематики для студентів та молодих вчених. Захід був організований радою молодих вчених Університету і проходив в онлайн форматі.

На початку з вітальним словом до присутніх звернулась в.о. проректора з наукової роботи Олександра Миколаївна Смірнова яка привітала всіх науковців з професійним святом та побажала подальших звершень у наукових пошуках.

Далі розпочалась жвава дискусія конкурсантів які захищали результати своїх досліджень. В запеклій боротьбі у номінації «наукові роботи» переможцями стали:

• Андрух Ольга – І місце
  • Токарчук Ольга – І місце
  • Гулієва Земфіра – ІІІ місце.

В номінації «наукові статті» перемогу отримали:

• Діброва Олена – І місце
  • Могруненко Артем – ІІ місце
  • Колокольна Ангеліна – ІІІ місце

На завершення перед конкурсантами виступили студенти – члени наукового товариства які презентували власні ґрунтовні доповіді які ляжуть в основу їх наукових робіт на наступний конкурс.

Ще раз вітаємо всіх переможців і учасників та бажаємо їм творчих успіхів.