26 травня 2023 року за ініціативи студентського парламенту Державного податкового університету пройшов комунікаційний захід студентських парламентів вітчизняних та закордонних закладів вищої освіти — «Європейський діалог: об’єднуємо зусилля заради майбутнього».

Захід об'єднав близько 80 учасників у змішаному форматі. До зустрічі також долучилися поважні гості:

• професор університету Алабами (США), адвокат-практик, гостьовий лектор навчально-наукового інституту права та добрий друг Податкового університету Стівен Хамфріс;
  • голова Ірпінської молодіжної ради при Ірпінському міському голові Дмитро Андрущенко.

Модерував захід представник студентського парламенту ДПУ Владислав Скрипець.

Перша зустріч студентських спільнот — презентаційна: представники органів студентського самоврядування різних закладів вищої освіти зібралися, щоб більше дізнатися про діяльність один одного та обговорити можливі напрями для подальшої співпраці.

Захід розпочався зі знайомства учасників з незламним Державним податковим університетом та діяльністю студентського парламенту.

Далі представники органів студентського самоврядування університетів — партнерів презентували власні заклади вищої освіти, серед яких:

• WSG University, Бидгощ, Польща;
  • Національний університет «Острозька академія», м. Острог, Україна;
  • Поморський університет, Гданськ, Польща;
  • Кременчуцький льотний коледж ХНУІА, м. Кременчук, Україна;
  • Université de Bourgogne (Бургундський університет), Діжон, Франція;
  • Зеленогурський університет, Зелена Гура, Польща.

На завершення зустрічі учасники обговорили подальший план дій, можливі спільні проєкти й попереднього домовилися про чергову зустріч керівників органів студентського самоврядування за місяць.