Міжнародна організація з міграції (МОМ) продовжує надавати благодійну допомогу Державному податковому університету.

Днями прибув великий вантаж з будматеріалами: газоблоком, цеглою, металочерепицею, вологостійким гіпсокартоном, з сумішшю для мурування, шпаклівкою, цементом, цвяхами, сталевими оцинкованими листами, волокнистоцементними листами, віконним склом, сталевими оцинкованими трубами, дерев'яним брусом. Будівельні матеріали будуть використані у ремонті навчальних корпусів і гуртожитків та пришвидшать відновлення інфраструктури Університету.

Нагадуємо, що на початку лютого Організація доставила в ДПУ вікна та склопакети.

Адміністрація Податкового університету висловлює щиру подяку Міжнародній організації з міграції за суттєву підтримку!